Od dnia 22.10.2020 r. do odwołania biuro Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Bolesławcu z/s w Kruszynie pracuje w trybie wewnętrznym. Petenci przyjmowani będą w sprawach pilnych po uprzednim, telefonicznym umówieniu wizyty z pracownikiem. Wszelkie sprawy można załatwić za pośrednictwem poczty e-mail:  lub pod numerem telefonu 75-732-14-77

Ważna informacja

Aktualizacja

W związku z decyzją Premiera Mateusza Morawieckiego zawieszone zostają wszystkie zajęcia, organizowane przez Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Bolesławcu z/s w Kruszynie, w terminie od 11 do 25 marca 2020 roku.

 

 

W związku z zagrożeniem zarażenia koronawirusem odwołany zostaje Konkurs na Tradycyjne Potrawy Wielkanocne, który zaplanowany był na 28 marca br.  Jednocześnie przypominamy o odwołaniu obchodów Dnia Sołtysa

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Bolesławcu z/s w Kruszynie zdecydował o odwołaniu Maratonu gier planszowych oraz Spotkań z dietetykiem w ramach projektu "Aktywny senior".

Prosimy o śledzenie stron Gminy Bolesławiec oraz GOKiS-u, a także profilu na Facebook-u ośrodka kultury, gdzie znajdą Państwo aktualne informacje, dotyczące nadchodzących wydarzeń.

Prev