Zagraj z Nami ZPiT ZB i Przyjaciele

Zagraj z Nami!

Zespół Pieśni i Tańca Ziemi Bolesławieckiej i Przyjaciele zapraszają do wspólnego z domu nagrywania. Kilka słów od autorów projektu:

"...To, że teraz siedzimy w domach nie znaczy, że nic nie da się zrobić, MY pracujemy , ćwiczymy, nagrywamy przez internet. Nagraliśmy piosenkę „Furman” w nowej aranżacji stworzonej przez członków zespołu, do tego nagraliśmy kilka filmików – bo „Paczka nasza” dobrze czuje się razem, choćby przez internet. Jeśli masz ochotę dograć się do naszej piosenki, dołożyć swoje pomysły i nagrać filmik, to zapraszamy.

Jak to zrobić ? Napisz lub zadzwoń – podpowiemy (Messenger: Sławek Ratajski, Łukasz Rogacki, lub tel. 796 415 053, 531 342 885). Jeśli będziecie chętni , to postaramy się co miesiąc wrzucić nową powiększoną o Wasz udział wersję Furmana .

PS …a jak wirus już sobie pójdzie to zagramy to na żywo, tak na minimum 100 osób ok ?

Pozdrawiają Was

Łukasz Rogacki, Dominik Bezkorowajny, Martyna Ostańska, Marta Maczkowiak, Monika Maczkowiak, Wiktoria Minova, Piotr Chwastyk,                 Otylia Dańko, Tomasz Orawiec, Agnieszka Orawiec, Paweł Pachołek, Anna Chwastyk, Julka Nowacka, Sławek Ratajski

Wykorzystaliśmy ludową melodię "Furman" w opracowaniu Tadeusza Sygietyńskiego, słowa Jerzy Tadeusz Ficowski w aranżacji muzycznej Zespołu Pieśni i Tańca Ziemi Bolesławieckiej..."

Prev