Od dnia 22.10.2020 r. do odwołania biuro Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Bolesławcu z/s w Kruszynie pracuje w trybie wewnętrznym. Petenci przyjmowani będą w sprawach pilnych po uprzednim, telefonicznym umówieniu wizyty z pracownikiem. Wszelkie sprawy można załatwić za pośrednictwem poczty e-mail:  lub pod numerem telefonu 75-732-14-77

Zima nieoczywista - wyniki konkursu

„Covidowa samotność”, „ Lodowe igły”, „Dotyk anioła” to tylko niektóre ze zdjęć nagrodzonych w konkursie fotograficznym pt. „Zima nieoczywista”. Interpretacja tematu należała do uczestników konkursu i wachlarz pomysłów na „zimę” okazał się bardzo szeroki. Nie zabrakło nostalgicznych zdjęć, poruszających wyobraźnię, ale i także zabawnych, traktujących zimę z przymrużeniem oka.
Komisja konkursowa, składająca się z członków Stowarzyszenia Fotograficznego „Camera”: Iwony Champlewskiej, Jerzego Paluszczyszyna, Jarosława Cembrowicza i Grzegorza Sidorowicza oraz jeleniogórskiego artysty fotografika: Krzysztofa Kuczyńskiego po zapoznaniu się ze zdjęciami postanowiła przyznać:
I miejsce – Małgorzacie Mierzwie z Kraśnika Górnego
II miejsce – Julii Drzewieckiej z Bolesławca
III miejsce – Arkadiuszowi Wojtowiczowi z Bolesławca.

Wyróżnienia otrzymali: Stanisław Graczyk z Trzebienia, Oliwia Wolska z Łąki, Justyna Wąs-Młodecka z Wierzbowej.
Jednocześnie organizator konkursu – Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Bolesławcu z/s w Kruszynie pragnie podziękować wszystkim, którzy zechcieli wziąć udział w konkursie.

 

 

 

Prev