Od dnia 22.10.2020 r. do odwołania biuro Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Bolesławcu z/s w Kruszynie pracuje w trybie wewnętrznym. Petenci przyjmowani będą w sprawach pilnych po uprzednim, telefonicznym umówieniu wizyty z pracownikiem. Wszelkie sprawy można załatwić za pośrednictwem poczty e-mail:  lub pod numerem telefonu 75-732-14-77

Strefa Uzdolnionych - Krzysztof Jakieła

Strefa Uzdolnionych to miejsce, gdzie króluje talent. W Gminie Bolesławiec owych talentów nie brakuje. Zdolności mieszkańców naszej gminy są przeróżnej maści, co tylko dodatkowo cieszy. Strefa Uzdolnionych to miejsce prezentujące ludzi z pasją i zamiłowaniem, którzy w trudach codzienności znajdują czas na pracę twórczą.  

W dzisiejszej odsłonie Strefy Uzdolnionych mamy zaszczyt gościć Pana Krzysztofa Jakiełę, mieszkańca Ocic, człowieka o wielkiej wrażliwości artystycznej oraz duszy pełnej optymizmu i serdecznego ciepła. Pan Krzysztof próbuje swych sił w rzeźbiarstwie, malarstwie i w pisaniu wierszy. Na chwilę obecną to właśnie malarstwo skupia jego największą uwagę. Zapraszamy do przeczytania wywiadu z Panem Krzysztofem Jakiełą.

 

DEKALOG--1.jpeg

 

 

 

Prev