Zapisy na Rajd Rowerowy

Plakat.jpeg

W poniedziałek 26 lipca 2021 r. o godzinie 12:00 ruszają zapisy do udziału w III Rajdzie Rowerowym w Gminie Bolesławiec. W związku z panującymi obostrzeniami ilość uczestników biorących udział w rajdzie ograniczona jest do 250 osób. Z uwagi na to o uczestnictwie w imprezie decydować będzie kolejność zgłoszeń. Zapisy odbywać się będą drogą elektroniczną za pośrednictwem portalu Datasport.pl do 8 sierpnia 2021 r. do godziny 23:59 lub do wyczerpania limitu miejsc.

Tegoroczna edycja Rajdu odbędzie się w niedzielę 29 sierpnia 2021 r. Start, jak i Meta zlokalizowane są na boisku sportowym w Ocicach. Start Rajdu rozpocznie się o godzinie 16:00. Malownicza trasa wiodąca m.in.: przez Nową, Kraszowice, Suszki, Stare Jaroszowice i Nowe Jaroszowice liczy 27 km i przebiega po drogach publicznych.

Udział w Rajdzie jest bezpłatny i przeznaczony dla osób od 10 roku życia. Każdy z uczestników otrzyma pakiet startowy w tym pamiątkową koszulkę. Z tego powodu prosimy o podanie odpowiedniego rozmiaru w trakcie zapisów.

Imprezę zakończy koncert zespołu PIĘKNI I MŁODZI, który planowany jest na godzinę 19:00.

 

Trasa Rajdu - Załącznik nr 1.jpeg

 

Więcej informacji w Regulaminie:

PDFREGULAMIN III Rajdu Rowerowego w Gminie Bolesławiec.pdf (522,88KB)

 

Link do zapisów:

https://online.datasport.pl/zapisy/portal/form/?zawody=6343

 

 

Działanie sfinansowano w ramach Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Narkomanii dla Gminy Bolesławiec na rok 2021.

Prev