III Rajd Rowerowy w Gminie Bolesławiec

Informacje organizacyjne związane z Rajdem Rowerowym

Już 29 sierpnia odbędzie się III Rajd Rowerowy w Gminie Bolesławiec. Tegoroczna edycja imprezy odbędzie się w Ocicach. Dla osób, które nie zdążyły się zapisać mamy dobre wieści – zostało kilka wolnych miejsc. Rejestracja pod adresem https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=6343

W trakcie trwania imprezy, od godz. 11.00 do godz. 16.00, czynny będzie mobilny punkt spisowy NSP 2021. Zachęcamy do skorzystania – pracownicy Urzędu Gminy oraz rachmistrzowie pomogą Państwu się spisać.

Natomiast od godz. 16.00 do godz. 18.00 działać będzie mobilny punkt szczepień. Dla pierwszych 100 osób przygotowaliśmy drobne upominki – otrzymać można będzie pulsoksymetr. W punkcie dostępne będą szczepionki marki Pfizer oraz Johnson&Johnson. Do akcji włącza się Ochotnicza Straż Pożarna w Trzebieniu w ramach akcji #SzczepimySię z OSP ( szczegóły na http://gminaboleslawiec.pl/4201/szczepimy-sie-z-osp-trzebien.html ).

Na godzinę 19.00 zaplanowany jest koncert zespołu Piękni i Młodzi, będący zwieńczeniem Rajdu. W wyznaczonej strefie koncertowej będą mogli przebywać uczestnicy Rajdu i osoby zaszczepione, po okazaniu dokumentu poświadczającego szczepienie. W związku z powyższym przypominamy o konieczności zabrania ze sobą tzw. paszportu covidowego oraz prosimy o okazywanie dokumentu osobom, które będą go weryfikować, by proces wejścia do strefy koncertowej przebiegł sprawnie – takie są wymogi organizacji imprezy w czasie pandemii.

Mamy nadzieję, że nie odstraszy Państwa pogoda i wspólnie spędzimy ostatnią niedzielę sierpnia w Ocicach. Zapraszamy.

Prev