Wystartuj w Rajdzie Rowerowym

        W poniedziałek 25 lipca 2022 r. o godzinie 12:00 ruszają zapisy do udziału w IV Rajdzie Rowerowym w Gminie Bolesławiec. Ilość uczestników biorących udział w rajdzie ograniczona jest do 250 osób. Zapisy jak co roku odbywać się będą drogą elektroniczną za pośrednictwem portalu datasport.pl do 16 sierpnia 2022 r. do godziny 23:59 lub do wyczerpania limitu miejsc.

       Tegoroczna edycja Rajdu odbędzie się w niedzielę 18 września 2022 r. Start, jak i Meta zlokalizowane są na boisku sportowym w Kruszynie przy zbiegu ul. Kasztanowej i Lipowej. Start Rajdu rozpocznie się o godzinie 14:00. Trasa, która liczy ok 25 km przebiega po drogach publicznych i wiedzie m.in. przez Kraśnik Górny, Wartę Bolesławiecką, Wartowice, Stare Jaroszowice oraz Łaziska. 

        Udział w Rajdzie jest bezpłatny i przeznaczony dla osób powyżej 10 lat. Każdy z uczestników otrzyma pakiet startowy w tym pamiątkową koszulkę. Z tego powodu prosimy o podanie odpowiedniego rozmiaru w trakcie zapisów.


 

 

Więcej informacji w Regulaminie:

PDFREGULAMIN IV Rajdu Rowerowego w Gminie Bolesławiec.pdf (559,06KB)
 

Link do zapisów:

https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=6986 

 

Działanie sfinansowano w ramach Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii dla Gminy Bolesławiec na lata 2022-2025 – Kampania pt. „Mój czas – mój wybór”. 

Prev