Kolorowy zawrót głowy w Kruszynie

   Wyjątkowo kolorowo minęło sobotnie popołudnie 27 maja 2023 r. w Kruszynie. To właśnie tam, w sali Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu odbyło się niecodzienne wydarzenie. Wernisaż wystawy prac plastycznych oraz pokaz mody papierowej. Licznie zebranych widzów w temat wystawy i pokazu wprowadziła Krystyna Grela, prowadząca od lat pracownię plastyczną.
   Stroje, które oprócz pięknych wzorów charakteryzowała ulotność, ze względu na wykonany materiał były niezwykle oryginalne. Modelki – w które wcieliły się uczennice pracowni plastycznej, miały niełatwe zadanie, ale poradziły sobie koncertowo. Na wystawie można było zobaczyć prace, wykonane różnymi technikami przez autorów z trzech grup wiekowych. Z ogromną ciekawością publiczność obejrzała także filmiki z prac wszystkich trzech grup. Dodatkową atrakcją był piękny występ muzyczny jednej z autorek prac plastycznych – Marleny Szczęsnej.
    Nie zabrakło także podziękowań dla instruktorki Krystyny Greli, która otrzymała bukiet kwiatów. Słodkie upominki dostały także uczestniczki pokazu mody, a ich rodzice oprócz oglądnięcia wystawy i pokazu mogli zrobić wspólne zdjęcia w specjalnie przygotowanym, papierowym sercu. Ogromne podziękowania należą się Krystynie Greli – pomysłodawczyni imprezy oraz wszystkim uczestnikom pracowni plastycznej, których prace podziwialiśmy tego dnia.

B.W.

 

Prev