Pojedź z nami w Rajdzie Rowerowym

  

 

     Już we wtorek 25 lipca 2023 r. o godzinie 12:00 ruszają zapisy do udziału w V Rajdzie Rowerowym w Gminie Bolesławiec. Ilość uczestników biorących udział w rajdzie ograniczona jest do 200 osób. Zapisy jak co roku odbywać się będą drogą elektroniczną za pośrednictwem portalu datasport.pl do 16 sierpnia 2023 r. do godziny 23:59 lub do wyczerpania limitu miejsc.

     Tegoroczna edycja Rajdu odbędzie się w niedzielę 17 września 2023 r. Start, jak i Meta zlokalizowane są na placu przed Domem Ludowym w Bożejowicach. Start Rajdu rozpocznie się o godzinie 14:00. Trasa, która liczy ok 26 km przebiega po drogach publicznych i wiedzie m.in. przez Otok, Kraszowice, Suszki, Stare Jaroszowice, Łaziska oraz Bolesławiec. 

      Udział w Rajdzie jest bezpłatny i przeznaczony dla osób powyżej 10 lat. Każdy z uczestników otrzyma pakiet startowy w tym pamiątkową koszulkę. Z tego powodu prosimy o podanie odpowiedniego rozmiaru w trakcie zapisów.

 

 

Więcej informacji w Regulaminie:

PDFREGULAMIN V Rajdu Rowerowego w Gminie Bolesławiec.pdf (480,80KB)
 

Link do zapisów:

https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=8294?dark=0

 

Działanie sfinansowano w ramach Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii dla Gminy Bolesławiec na rok 2023 – Kampania pt. „Mój czas – mój wybór”.

Prev