Rewelacyjna "Pomoc domowa"

    Za nami ostatni w tym roku wyjazd do teatru zorganizowany przez Gminny Ośrodek Kultury i Sportu dla mieszkańców Gminy Bolesławiec. W tym roku mieliśmy okazję oglądnąć kilka świetnych przedstawień i posłuchać fantastycznych koncertów.
    19 listopada 2023 roku grupa 50-ciu mieszkańców wybrała się do Wrocławia (Teatr Komedia) na spektakl „Pomoc domowa”

… Maks i Jola są małżeństwem, ale gdzieś tam snuje się w ich duszach marzenie o bardziej bujnym życiu – miłosnym oczywiście, bo jakoś im to małżeństwo nie wystarcza. Tak rozpoczyna się małżeńska zawierucha… Tak w skrócie można opisać temat spektaklu, który rozbawił do łez uczestników wycieczki. Ciągle zaskakujące widza sytuacje życiowe, duża ilość trzaskających drzwi i znakomite dialogi, to wszystko złożyło się na sukces spektaklu. Dla nas największy show zrobiła Nadia, która swoją postacią sterowała całą historią.
    Na scenie wystąpili między innymi   Dorota Wierzbicka Matarrelli jako Nadia, Katarzyna Skoniecka jako Jola, Ilona Janyst jako Maja, Wojciech Dąbrowski jako Max i Kornel Sadowski jako Marek.

Czas spędzony we wrocławskim teatrze to godziny pełne wrażeń, które uczestnicy przywieźli ze sobą do Gminy Bolesławiec. Dziękujemy za wspólne chwile i czekamy na następne.

Jadwiga Nawrocka

 

Prev