Zapraszamy na Jarmark Bożonarodzeniowy

      Dzyń, dzyń, dzyń…dzwonią dzwonki sań…Słyszycie? Czujecie już atmosferę świąt? Jeśli jeszcze nie, zapewniamy, że poczuć ją będziecie mogli na Jarmarku Bożonarodzeniowym w Kruszynie.
     10 grudnia na placu przy Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Kruszynie będzie na Państwa czekać wielu wystawców, między innymi: swojskich wyrobów tak do jedzenia jak i do picia. Nie zabraknie pięknych ozdób świątecznych, bombek choinkowych, a także przeróżnych stroików. Tego dnia będzie można się zaopatrzyć w żywą choinkę, świąteczną pościel, czapkę czy rękawiczki.
     Nawet Św. Mikołaj mimo ogromnie napiętego kalendarza zapewnił nas o swojej obecności. Liczy, że tego dnia spotka się w Kruszynie ze swoimi pomocnikami na paradzie. Najmłodsi będą mieli też okazję swoją energię powozić na świątecznej karuzeli, a tym, którym zrobi się zimno damy ciepłe kakao.      
     Pierwszych 300 osób rozgrzeje gratisowy barszczyk, który będzie można pić, zasłuchując się w melodię  pięknych kolęd, prezentowanych przez muzyków na scenie. Podczas Jarmarku odbędzie się także wręczenie nagród w konkursach na najpiękniejszą ozdobę choinkową i rymowanki o Mikołaju.    
    Bądźcie tego dnia z nami   – startujemy od godz. 14.00

jarmark bożonarodzeniowy 20232.jpeg

Prev