Koncert pt. „Cóż bez miłości wart byłby świat”.

Walentynki w Gminie Bolesławiec w tym roku świętowaliśmy w stylu vintage. W piątkowy wieczór, 16 lutego Dom Ludowy w Trzebieniu rozbrzmiewał melodiami miłosnych piosenek w wykonaniu Aleksandry Stano, Bartosza Listwana i Radosława Mokrusa, czyli zespołu Winyl Band. Lirycznie i żartobliwe – tak śpiewało się o miłości w dwudziestoleciu wojennym i w taki nastrój udzielił wszystkim, którzy zasiedli na widowni i nieśmiało nucili wraz z zespołem. Ponad godzinny koncert, był okazją do odświeżenia pamięci, a także poznania kilku mniej znanych piosenek.

By  dodać jeszcze więcej słodyczy temu wydarzeniu Fundacja Bezpieczna Przystań podczas koncertu prowadziła sprzedaż ciast, serdecznie dziękujemy w ich imieniu za okazaną szczodrość. Ogromne podziękowania chcielibyśmy również skierować do pań z Koła Gospodyń Wiejskich z Trzebienia oraz Pani Sołtys Małgorzaty Zoryło za pomoc w organizacji koncertu.

Dziękujemy za wspólnie spędzony wieczór i już teraz zapraszamy na wyjątkowy koncert z okazji Dnia Kobiet  pt. "Vis-à-Vis -  między Sekwaną a Wisłą”, który odbędzie się 8 marca w Domu Ludowym w Łące.

 

Prev