Emocje w kropelce zamknięte...

  Obawiam się, że nie znam nawet wystarczającej ilości przymiotników, by opisać zapach unoszący się w Domu Ludowym w Kraśniku Górnym w piątkowe popołudnie 26.04.2024r. Trudno znaleźć słowa, które oddawałyby w pełni to, jak pachnie weriweria, geranium, mirra, czy słynny olejek złodziei, dużo łatwiej opisać emocje, jakie potrafią wywołać.

  Uczestniczki warsztatów prowadzonych przez Małgorzatę Stankiewicz @kropla.bezkitu zyskały wiedzę o tym jak działają olejki, odpowiedź jak to możliwe, że potrafią one tak mocno oddziaływać na nasz mózg, a co za tym idzie na np. gospodarkę hormonalną czy też emocje. Każda z nas miała okazję zapytać, które z olejków będą odpowiednie na dane dolegliwości i w jaki sposób najlepiej stosować dany olejek. Możliwości jest wiele, od kropelki bergamotki dodanej do herbaty, poprzez kropelkę lawendy na poduszkę dla lepszego snu aż do wspomagania odporności olejkiem złodziei.

  Było to pierwsze spotkanie z olejkami – już za jakiś czas będziemy miały dla Was informację, kiedy odbędzie się kolejne.

Prev