Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Bolesławcu

Dzisiaj jest niedziela, 17 listopada 2019 roku

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej

Kontakt

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu

Kruszyn, ul. Kasztanowa 1B
59-700 Bolesławiec

tel. 75 732 14 77

Polecamy

ZAPRASZAMY NA "MAUPĘ"

1 grudnia 2017

     Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Bolesławcu z/s w Kruszynie zaprasza miłośników układania puzzli do wzięcia udziału w „MAUPie” czyli XIII Maratonie Układania Puzzli. Impreza będzie miała charakter rozgrywanych zespołowo zawodów sportowych. Polegać będzie na ułożeniu w tym samym czasie jak największej części kompozycji z puzzli o ilości 1500 części przez amatorskie czteroosobowe drużyny złożone z pełnoletnich zawodników. 
     Dopuszczona jest  możliwość uczestnictwa w drużynie dwóch osób niepełnoletnich (powyżej 15-roku życia) pod warunkiem równoczesnego uczestnictwa w Maratonie min jednego z rodziców/opiekunów prawnych.
Na zwycięzców – prócz tytułów mistrzowskich i medali – czekają nagrody rzeczowe.
     Zawody, które odbędą się  24 lutego 2018 r. o godz.15.00 w sali konferencyjnej Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Kruszynie
(ul. Kasztanowa 1B) będą miały formułę otwartą. Ich celem jest popularyzacja układania puzzli jako atrakcyjnej formy spędzania wolnego czasu oraz promowanie takich cech, jak cierpliwość, spostrzegawczość i umiejętność pracy zespołowej. Swój udział mogą zgłosić drużyny reprezentujące instytucje, firmy oraz osoby prywatne.
Wszystkie drużyny, które są zainteresowane wzięciem udziału w maratonie GOKiS prosi o jak najszybsze zgłaszanie się, gdyż ilość miejsc jest ograniczona. Swoje uczestnictwo można zgłosić faxem pod numerem (75 ) 732-14-77, wysyłając e-mail na adres gokisbeata@wp.pl lub osobiście w siedzibie GOKiS-u w Kruszynie, przy ul. Kasztanowej 1B we wszystkie dni pracujące w godz. 7.30-15.30. O fakcie przyjęcia zgłoszenia do zawodów świadczy potwierdzenie pisemne lub e-mailem organizatora i nadanie numeru drużynie. Zgłoszenie powinno zawierać: nazwę drużyny, imiona i nazwiska uczestników maratonu, rok urodzenia, miejscowość oraz telefon kontaktowy do jednej osoby z drużyny.

   Uczestnicy zgłoszeni do Maratonu Układania Puzzli „MAUPa” wyrażają zgodę  na przetwarzanie danych osobowych oraz wykorzystanie wizerunku w celach promocyjnych imprezy.

[ wróć ]