Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Bolesławcu

Dzisiaj jest czwartek, 18 lipca 2019 roku

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej

Kontakt

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu

Kruszyn, ul. Kasztanowa 1B
59-700 Bolesławiec

tel. 75 732 14 77

Polecamy

FERIE 2019

11 lutego 2019

  Wszystko, co dobre szybko się kończy, więc nie inaczej zakończyły się dla dzieci z Gminy Bolesławiec ferie zimowe. Ci, którzy zdecydowali się spędzić je na zajęciach z Gminnym Ośrodkiem Kultury i Sportu mieli do wyboru przeróżne atrakcje.

  W świat przygód Profesora Książeczki wprowadzili dzieci aktorzy Teatru „Maska” z Krakowa. Poprzez prezentowane postacie uświadamiali dzieciom jak ważna jest wyobraźnia i że dzięki niej można rozwijać swoje możliwości. Ci, którzy chcieli sprawdzić swoje umiejętności podczas „Akcji – kreacja” na pewno się nie zawiedli. Dzięki plastycznym działaniom pod okiem instruktora powstały piękne prace, które można oglądać na wystawie w holu GOKiS-u w Kruszynie. Ponadto w niektórych miejscowościach udało się przeprowadzić zabawy na śniegu i ulepić nie tylko bałwany, ale także fantastyczne zwierzęta. Można było także pobiegać i poszaleć na zabawach integracyjnych, pograć w gry stolikowe, poukładać puzzle, stworzyć własne opowiadania, a także spróbować wypieków Pań z miejscowych Kół Gospodyń.

Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli zorganizować zimowe zajęcia, a dzieciom życzymy, aby czas do wakacji minął im bardzo szybko.

[ wróć ]