Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Bolesławcu

Dzisiaj jest piątek, 23 sierpnia 2019 roku

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej

Kontakt

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu

Kruszyn, ul. Kasztanowa 1B
59-700 Bolesławiec

tel. 75 732 14 77

Polecamy

DLA CIEBIE MAMO – KONCERT I WYSTAWA W KRUSZYNIE

24 maja 2019

Z okazji zbliżającego się Dnia Matki w piątek 24 maja w Domu Ludowym w Kruszynie odbył się koncert, połączony z wystawą prac plastycznych. Przybywających na salę widzów witało wiele pięknych prac, przygotowanych przez podopiecznych Krystyny Greli w pracowni plastycznej w Kruszynie.
     Na scenie jako pierwsi zaprezentowali się wokaliści z Mierzwina i Otoku, ćwiczący pod kierunkiem Bronisława Góreckiego: Maja Mierzwa, Marika Eiben, Izabela Dwilewicz oraz Julia Nowacka. Nie zabrakło w ich repertuarze wzruszających utworów, skierowanych bezpośrednio dla kochanych mam.    Następni wykonawcy zaśpiewali  licznie zebranej publiczności piękne piosenki przy akompaniamencie gitar oraz keyboardu, wśród grających i śpiewających byli: Amelia Tarnowska, Alicja Pawlikowska, Fabian Kusiakiewicz, Justyna Józwa, Karol Różnicki, Igor Różnicki, Jan Fijałkowski, Marcel Pala, Aleksandra Danielewicz, Klaudia Pala, Lena Rozmus i Weronika Skrzypek . Kierująca pracowniami muzycznymi w Kruszynie i Bożejowicach Agnieszka Orawiec zebrała wraz z podopiecznymi gromkie brawa.
      Na koniec popis swoich tanecznych i wokalnych umiejętności zaprezentowały młodsze grupy ZPiT Ziemi Bolesławieckiej. Zabawy taneczne oraz tradycyjne, polskie tańce tak się spodobały publiczności, że brawom nie było końca. Zespół kierowany prze Elżbietę Tor jeszcze długo kłaniał się na scenie.    
      Wszystkie występujące tego wieczoru dzieci otrzymały słodkie upominki i trzeba przyznać, że na nie zasłużyły. Organizatorem imprezy był Gminny Ośrodek Kultury i Sportu z/s w Kruszynie.

[ wróć ]