tel. 75 732 14 77

Polecamy

FINAŁ GMINNEJ LIGI DARTA

9 listopada 2010

5 listopada 2010 roku w Domu Ludowym w Łaziskach odbył się Turniej Finałowy Gminnej Ligi Darta. Do zawodów zgłosiło się siedmiu juniorów młodszych, jedenastu juniorów starszych oraz dziewięciu seniorów. Zawody rozpoczęli juniorzy starsi.  Faworytem do zwycięstwa był Mateusz Zielonka z Kruszyna, który przed zawodami miał pewne pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej.  W zawodach zwyciężył Wojciech Miler z Kruszyna, drugi  był Tomasz Marchel z Kruszyna, a trzeci Mateusz Zielonka. Klasyfikacja Generalna: I miejsce Mateusz Zielonka, II miejsce Tomasz Marchel, III miejsce Wojciech Miler. W kategorii juniorów młodszych zwyciężył po raz trzeci zawodach  Eryk Marcichowski z Kruszyna. Eryk zwyciężył z dużą przewagą w klasyfikacji generalnej. Na drugim miejscu w turnieju jak i w klasyfikacji generalnej uplasował się Mateusz Deberny z Kraśnika Górnego. Trzecia w turnieju była Julia Żukowska z Kruszyna. Natomiast trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej zajął Tomasz Szewczyk z Kruszyna. I wreszcie przez wszystkich oczekiwane pojedynki „Tytanów”. Przed zawodami według klasyfikacji generalnej na prowadzeniu był Sylwester Małek z Kruszyna z 319,11 punktami na swoim koncie, ale „deptał mu po piętach” Adam Bilicki z Bolesławca z 295,51 punktami. Na trzecim miejscu był Sławomir Dziewulski z Bolesławca z  253,83 punktami.  Po zawodach nic się nie zmieniło w klasyfikacji generalnej. Zawody wygrał Adam , przed Sylwestrem. Trzecie miejsce zajął Paweł Marcichowski z Kruszyna. Świetnie grały Panie, które jako „słaba” płeć nawiązywały równorzędną walkę z mężczyznami, lecz niestety żadnej z nich nie udało „wspiąć” się na podium.      Gratulujemy wszystkim zwycięzcom i do następnego sezonu…