Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Bolesławcu

Dzisiaj jest piątek, 22 listopada 2019 roku

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej

Kontakt

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu

Kruszyn, ul. Kasztanowa 1B
59-700 Bolesławiec

tel. 75 732 14 77

Polecamy

UKŁADAJ Z NAMI PUZZLE

5 stycznia 2011

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Bolesławcu z/s w Kruszynie zaprasza miłośników układania puzzli do wzięcia udziału w  VI Maratonie w Układaniu Puzzli „MAUPa”.
Impreza będzie miała charakter rozgrywanych zespołowo zawodów sportowych. Polegać będzie na ułożeniu w tym samym czasie jak największej części kompozycji z puzzli o ilości 1500 części przez amatorskie czteroosobowe drużyny złożone z pełnoletnich zawodników .
 Na zwycięzców – prócz tytułów mistrzowskich i medali – czekają nagrody rzeczowe. Zawody, które odbędą się  26 lutego 2011-go o godz.17.00 w sali Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Kruszynie (ul.Kasztanowa 1B) będą miały formułę otwartą. Ich celem jest popularyzacja układania puzzli jako atrakcyjnej formy spędzania wolnego czasu oraz promowanie takich cech, jak cierpliwość, spostrzegawczość i umiejętność pracy zespołowej.
Swój udział mogą zgłosić drużyny reprezentujące instytucję, firmę oraz osoby prywatne. Wszystkie drużyny, które są zainteresowane wzięciem udziału w maratonie GOKiS prosi o jak najszybsze zgłaszanie się, gdyż ilość miejsc jest ograniczona.
Swoje uczestnictwo można zgłosić telefonicznie lub faxem pod numerem
(75 )732-14-77, e-mail na adres gokis.boleslawiec@wp.pl lub gokisbeata@wp.pl,
ewentualnie osobiście w siedzibie GOKiS-u w Kruszynie, przy ul. Kasztanowej 1B we wszystkie dni pracujące w godz. 7.30-15.30.
O fakcie przyjęcia zgłoszenia do zawodów świadczy potwierdzenie pisemne organizatora i nadanie numeru drużynie. 
Zgłoszenie powinno zawierać imiona i nazwiska członków drużyny, rok urodzenia, miejscowość oraz telefon kontaktowy do jednej osoby z drużyny.

[ wróć ]