tel. 75 732 14 77

Polecamy

CELNE TRAFIENIA W KRUSZYNIE

6 lipca 2011

Dnia 01.07.2011 r. w Domu Ludowym w Kruszynie odbył się kolejny turniej „Gminnej Ligi Darta”. Do zawodów przystąpiło 27 zawodników w trzech kategoriach wiekowych. W kategorii junior młodszy nie było niespodzianek. Pierwsze miejsce zajął Tomasz Szewczyk z Kruszyna, drugi był Eryk Marcichowski także z Kruszyna (prowadzący jak na razie w klasyfikacji generalnej), a trzeci Mateusz Deberny z Kraśnika Górnego. W kategorii junior starszy zwyciężył niespodziewanie Patryk Wodziński z Łazisk. W finale pokonał gładko obecnego lidera klasyfikacji generalnej (juniorów starszych) – Wojciecha Milera  z Kruszyna. Trzeci był Piotr Rajczakowski z Bolesławca. Zaskakującym było  ostatnie miejsce Mistrza Gminy z poprzedniego sezonu – Mateusza Zielonki. W najstarszej kategorii wiekowej na podium stanęła „stara gwardia”. Po pasjonującym finale zwyciężył Sławomir Dziewulski z Bolesławca, drugi był Piotr Zięzio z Kruszyna, a trzeci Paweł Marcichowski z Kruszyna. Następny turniej po wakacjach…do zobaczenia przy tarczy.