Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Bolesławcu

Dzisiaj jest wtorek, 20 sierpnia 2019 roku

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej

Kontakt

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu

Kruszyn, ul. Kasztanowa 1B
59-700 Bolesławiec

tel. 75 732 14 77

Polecamy

XI Gminny Dzień Sportu

19 maja 2008

XI GMINNY DZIEŃ SPORTU

Trzebień, 09.05.2008r.

  

Po roku przerwy ponownie na kompleksie sportowym w Trzebieniu rywalizowały ze sobą reprezentacje Szkół Podstawowych podczas XI GMINNEGO DNIA SPORTU. Zawodnicy (uczniowie 8 szkół) startowali w grach zespołowych (dwa ognie dziewcząt klas III-IV, piłka nożna chłopców klas III-IV, piłka siatkowa dziewcząt klas V-VI, piłka ręczna chłopców klas V-VI) oraz w dyscyplinach indywidualnych (bieg na 60 m, skok w dal i pchnięcie kulą). W bieżącym roku zrezygnowano  z klasyfikacji ogólnej szkół.  Po części oficjalnej pierwszym sportowym akcentem było zapalenie znicza. Ten zaszczyt przypadł najlepszym sportowcom gospodarzy - Nicoli Nurkowskiej, Patrykowi Nurkowskiemu, Dominice Krzyśko oraz Kamilowi Nebesnemu. Cześć artystyczna w wykonaniu uczniów ze Szkoły Podstawowej z Trzebienia poprzedziła  zmagania, które miały na celu wyłonienie najlepszych sportowców w poszczególnych konkurencjach i dyscyplinach sportowych.

 

Klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco:

SKOK W DAL DZIEWCZĄT                                  SKOK W DAL CHŁOPCÓW

1. Beata Cieśla z Brzeźnika                                   1. Sebastian Winogradow z Trzebienia

2. Angelika Skiba z Brzeźnika                                2. Patryk Szpila z Ocic

3. Barbara Drozd z Brzeźnika                                 3. Rafał Mrozik z Brzeźnika

  PCHNIĘCIE KULĄ DZIEWCZĄT                            PCHNIĘCIE KULĄ CHŁOPCÓW

1. Klaudia Harewicz z Trzebienia                            1. Rafał Mrozik z Brzeźnika

2. Agnieszka Stempak z Brzeźnika                          2. Michał Czernatowicz z Trzebienia

3. Paulina Wilczyńska z Żeliszowa                           3. Krzysztof Wesołowski z Żeliszowa

  BIEG NA 60 M DZIEWCZAT                                BIEG NA 60 M CHŁOPCÓW

1. Justyna Orłowska z Dąbrowy                             1. Szymon Rymarczyk z Trzebienia

2. Laura Karpowicz z Bożejowic                             2. Kamil Różniczki z Ocic

3. Sylwia Chudzik z Ocic                                       3. Bartosz Wieczorek z Żeliszowa

  SIATKÓWKA DZIWCZĄT                                     PIŁKA RĘCZNA CHŁOPCÓW

1. SP Żeliszów                                                            1. SP Trzebień

2. SP Trzebień                                                             2. SP Ocice

3. SP Kraśnik D.                                                         3. SP Brzeźnik

  PIŁKA NOŻNA                                                        DWA OGNIE DZIEWCZĄT

1. SP Trzebień                                                             1. SP Bożejowice

2. SP Ocice                                                                 2. SP Brzeźnik

3. SP Kraśnik D.                                                         3. SP Kraśnik D.

 

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Bolesławcu ufundował medale oraz dyplomy pamiątkowe dla  najlepszych zawodników.

 

[ wróć ]