Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Bolesławcu

Dzisiaj jest niedziela, 17 listopada 2019 roku

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej

Kontakt

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu

Kruszyn, ul. Kasztanowa 1B
59-700 Bolesławiec

tel. 75 732 14 77

Polecamy

WICEMISTRZOWIE STREFY

14 marca 2012

           We wtorek 6 marca 2012 roku na sali sportowej Miejskiego Zespołu Szkół nr 2 przy ul. Jana Pawła II w Bolesławcu rozegrano Finał Mistrzostw Strefy Jeleniogórskiej Szkół Podstawowych w Piłce Ręcznej Chłopców. W walce o tytuł mistrzowski udział wzięła reprezentacja SP w Kruszynie.

            W meczu półfinałowym podopieczni Marka Kwaśniaka pokonali wysoko SP z Mirska 11:3 (4:2). Dzięki temu zwycięstwu młodzi szczypiorniści z Kruszyna awansowali do finału, w którym zmierzyli się z dobrze im znanymi zawodnikami SP nr 1 w Bolesławcu, z którymi rywalizowali na szczeblu powiatowym. Po rozegraniu dobrego meczu zawodnicy z Kruszyna jednak musieli uznać wyższość swoich rywali przegrywając ostatecznie 11:16 (5:7). Zajęcie II miejsca jest dużym sukcesem dla reprezentantów gminy Bolesławiec, którzy w końcowej klasyfikacji okazali się lepsi od szkolnych drużyn z Jeleniej Góry i Mirska.

        Srebrni medaliści wystąpili w składzie, Mateusz Miszczyński, Gabriel Piotrowski, Eryk Marks, Piotr Skrzypek, Szymon Ostrowski, Krzysztof Urbanowicz, Jacek Konefał, Oskar Kłos oraz Michał Piotrowski.

            Gratulujemy sukcesu!

[ wróć ]