tel. 75 732 14 77

Polecamy

FINAŁ WE WROCŁAWIU

22 czerwca 2012

5 czerwca 2012 r. na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu rozegrano Finał Dolnośląski Igrzysk Lekkoatletycznych Szkół Podstawowych. W zawodach uczestniczyło ponad 500 zawodników i zawodniczek z 63 szkół podstawowych z trenu województwa dolnośląskiego.

W biegu na 60 metrów dziewcząt 8. miejsce zajęła Natalia Regińska z Trzebienia, która o dwie lokaty wyprzedziła Sylwię Jaźwicz z Bożejowic. W skoku w dal Marlena Marut z Brzeźnika uplasowała się na 9. miejscu. Natomiast Natalia Rydzak z Bożejowic w rzucie piłeczka palantową uplasowała się na 16 pozycji.

Wśród chłopców w biegu na 300 metrów 4. miejsce wywalczył Eryk Marks z Kruszyna. Na tym samym miejscu w konkurencji rzutu piłeczką palantową sklasyfikowano Michała Piotrowskiego również z Kruszyna. Najlepszy wynik wśród reprezentantów gminy Bolesławiec zanotował Paweł Gurtowski z Brzeźnika rywalizujący w skoku w dal. Dzięki odległości 5,08 m. podopieczny Grzegorza Szylina stanął na trzecim, najniższym stopniu podium.