tel. 75 732 14 77

Polecamy

DART W KRAŚNIKU GÓRNYM

15 listopada 2012

W dniu 9.11.2012 r. w Domu Ludowym w Kraśniku Górnym odbył się przedostatni w tym sezonie turniej Gminnej Ligi Darta. Zawody odbyły się jak zwykle w miłej i wesołej atmosferze, które sprawiły uczestnikom wiele frajdy, w szczególności tym najmłodszym.

W kategorii „junior młodszy” I miejsce zajął Tomasz Szewczyk z Kruszyna, na II miejscu uplasował się Eryk Marcichowski z Kruszyna, natomiast III miejsce przypadło Jackowi Konefał również z Kruszyna.

W kategorii „junior starszy” wygrał lider klasyfikacji generalnej Marcel Wojdygo z Bolesławca, drugi był Maciej Niemczyn z Bolesławca, a III miejsce zdobył Mateusz Deberny z Kraśnika Górnego.

W kategorii „senior” I miejsce otrzymał Marcin Warężak z Bolesławca, drugi był Jacek Dymarski z Kruszyna, a trzecie przypadło Piotrowi Zięzio z Kruszyna.

Kolejny turniej odbędzie się już 7 grudnia 2012 r. w Nowych Jaroszowicach, będzie to turniej kończący obecny sezon.